Babski Wieczór Kabaretowy z MBP-CK

• 6 marca 2015
  • W dniu 5 marca br. po raz kolejny Miejska Biblioteka Publiczna – Centrum Kultury zorganizowała wspaniałą imprezę z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet. W tym roku na scenie boguszowskiej biblioteki gościliśmy niesamowite trio z górnego śląska Ingę Papkalę, Andrzeja Potempę oraz Mariusza Garbacza.
    Impreza głównie była skierowana do Pań jednak na sali można było dostrzec również panów. Zaproszeni goście swoimi występami, dowcipami i konkursami rozbawili licznie zgromadzoną publiczność do rozpuku, śmiechu i oklasków nie było końca. Najbardziej do gustu przypadł zgromadzonym Paniom występ ,,wyłowionych” z publiczności Panów, których zadaniem było wykonanie układu tanecznego przygotowanego przez Ingę Papkalę. Śmiechu podczas imprezy było co nie miara.
    Wszystkim zgromadzonym gościom serdecznie dziękujemy za przybycie i wspaniałą zabawę i już dziś zapraszamy na kolejny ,,Babski Wieczór Kabaretowy” .

babski wieczor kabaretowy 5,3,2015 025

babski wieczor kabaretowy 5,3,2015 024