Dni Boguszowa-Gorc już za nami !

W dniach 16-17 maja mieszkańcy obchodzili dni miasta Boguszowa-Gorc. W programie imprezy znalazły się atrakcje dla wszystkich pokoleń. Pierwszego dnia na stadionie przy ulicy Kusocińskiego impreza rozpoczęła się programem własnym MBP-CK gdzie znalazły się atrakcje dla dzieci, szaleństwa z Klaunem Maciejem dla młodszych oraz dla starszych zespół Klub Johna Lennona. Następnie wystąpił zespół ,,ROXANNE” z największymi przebojami fantastycznej formacji ,,ROXETTE”. Gwiazdą wieczoru był ANDRZEJ PIASECZNY, który wystąpił ze swoimi największymi przebojami. Utwory te podobają się nie tylko starszym ale i młodszym słuchaczom. Po występie Andrzeja Piasecznego odbył się pokaz sztucznych ogni. Pierwszy dzień obchodów zakończył się dyskoteką z muzyką mechaniczną.

Niedzielne atrakcje rozpoczęły się programem adresowanym głównie dla dzieci. Następnie zgromadzona publiczność mogła podziwiać występ łódzkiej formacji Agaty Werner. Drugi dzień obfitował w występy Disco Polo jako pierwszy wystąpił zespół ,,KRIS KSIĄŻE DISCO POLO”. Gwiazdą wieczoru był natomiast zespół MEGA DANCE”, który zaprezentował swoje największe przeboje. W tym roku dopisała piękna pogoda i licznie zgromadzeni mieszkańcy miasta i okolicznych miejscowości mogli swobodnie korzystać z licznych atrakcji przygotowanych przez organizatora.
Wszystkim licznie zgromadzonym mieszkańcom naszego miasta dziękujemy za wspólną zabawę i na kolejnie obchody święta naszego miasta zapraszamy już za rok gdzie na pewno nie zabraknie licznych atrakcji oraz znanych gwiazd.
Organizator Miejska Biblioteka Publiczna – Centrum Kultury w Boguszowie-Gorcach serdecznie dziękuje wszystkim sponsorom: ,,Ale Jezz” Dorota i Robert Wilemberg Boguszów-Gorce, PKO Bank Polski, Restauracja Elsa Boguszów-Gorce, Sanikom Sp. z o.o. Lubawka, ZGM Boguszów-Gorce, Dietetyk mgr inż. Aleksandra Szczygielska Wałbrzych, Imprezownia Delta i Studio Fon Music Wojtczak Spółka Jawna Opole.

P1290602-1

P1290606-1

P1290617-1

Więcej zdjęć z imprezy  w zakładce GALERIA.