Dzień Dziecka z MBP-CK i PKO BP S.A.

Na ten dzień dzieci czekają cały rok. „Dzień Dziecka” to święto, które rządzi się swoimi prawami. Prezenty, dobra zabawa, to nieodłączne elementy tego święta, o czym w żadnym wypadku nie zapomniała Miejska Biblioteka Publiczna –  Centrum Kultury  oraz boguszowski oddział PKO BP S.A.

W sobotnie przedpołudnie – 3 czerwca br. sala widowiskowa MBP-CK zamieniła się w krainę beztroskiej zabawy. Organizatorzy akcji zadbali o to, aby każdy znalazł coś ciekawego dla siebie. Do bajkowej krainy „Czerwonego Kapturka” zaprosili aktorzy z Agencji Artystycznej WARTKI z Wałbrzycha. Wersja uwspółcześnionej bajki, pełnej dobrego humoru i wartkiej narracji porwała nie tylko zgromadzone dzieci, ale również obecnych na sali rodziców. Raz po raz z widowni dochodziły głośne śmiechy i owacje. Dobre humory i chęć zabawy nie opuszczały naszych milusińskich ani na chwilę. Wszyscy bardzo chętnie uczestniczyli w zabawach i quizach przygotowanych przez zaproszonych aktorów, a także w konkursach przeprowadzonych przez pracowników boguszowskiego oddziału PKO BP S.A. Żadne dziecko nie opuściło tego dnia budynku biblioteki bez upominku logowanego przez PKO BP S.A. Chętni oddali się w ręce animatorki-malarki, która wyczarowywała na twarzach dzieci piękne malowidła. Nie było również mowy, aby dzieci przeszły obojętnie obok stoiska z watą cukrową. Po ponad dwóch godzinach wspólnej zabawy roześmiane i obdarowane dzieci opuszczały mury naszej boguszowskiej biblioteki.