Finał I Powiatowego Przeglądu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej

31 maja br. w Miejskiej Bibliotece Publicznej – Centrum Kultury w Boguszowie-Gorcach odbył się I Powiatowy Przegląd Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej w którym w szranki stanęło 10 uczestników w wieku od 6 do 19 lat. Organizatorami konkursu byli: Zarząd Powiatu Wałbrzyskiego oraz MBP-CK w Boguszowie-Gorcach. Podczas gdy boguszowska scena  przyjmowała kolejnych uczestników konkursu, licznie przybyła widownia mocno kibicowała swoim faworytom. Po długich i burzliwych obradach Jury w składzie Mieczysław Noskowiak – przewodniczący jury, Agnieszka Domańska  –  członek jury, Barbara Stolarczyk – członek jury, Julia Burnat – członek jury  przyznało I miejsce w kategorii od 6 do 13 lat dla najmłodszej uczestniczki konkursu Anieli Wieczorek. Laureatką II miejsca została  Maja Lewek, a III miejsce zdobyła  Nikola Gawlikowska.

Laureatką w kategorii od 14 do 19 lat została Natalia Filipecka, II miejsce zajęła Natalia Linowska, a III miejsce Justyna Gołębiowska. Uczestnicy konkursu  otrzymali pamiątkowe dyplomy i wartościowe nagrody ufundowane przez Zarząd Powiatu Wałbrzyskiego. Laureaci I miejsc, dodatkowo w ramach nagrody specjalnej, wystąpią podczas „Dnia Rodzicielstwa Zastępczego” w dniu 9 czerwca na sokołowskiej scenie.

Podczas finału odbyło się głosowanie publiczności. Nagrodę publiczności zdobyła – największą liczbą głosów – Natalia Linowska.

Wszystkim uczestnikom i laureatom konkursu serdecznie gratulujemy.