II miejsce dla Chóru Sonoro w II przeglądzie kolęd i pastorałek w Złotym Stoku !

W sobotni styczniowy piękny dzień  Chór Sonoro, z Miejskiej Biblioteki Publicznej – Centrum Kultury, wystąpił w Złotym Stoku na II Przeglądzie kolęd i pastorałek ,,W Betlejem przy drodze…”. Występ Chóru a tym samym talent jego członkiń doceniło jury Przeglądu. Za przepiękne wykonanie znanych polskich kolęd Sonoro otrzymało wysokie, bo II miejsce.

Chór działa nieprzerwanie w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Boguszowie-Gorcach od ponad 15 lat. Prowadzi go obecnie  instruktor Sylwia  Mielczarek. Panie spotykają się  raz w tygodniu na próbach, gdzie ćwiczą swój warsztat wokalny.  Chór prowadzi działalność artystyczną na terenie Dolnego Śląska. Wykonuje różnorodny repertuar – głównie dwugłosowe pieśni patriotyczne, ludowe, religijne oraz popularne piosenki rozrywkowe. Chór Sonoro często wyjeżdża na różne przeglądy oraz konkursy, gdzie zawsze zdobywa  nagrody  za co wszystkim członkiniom Chóru serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych tak owocnych sukcesów.