„Mgła” – wernisaż fotografii Zbigniewa Proroka

22 września br. w galerii Barbórka MBP-CK w Boguszowie-Gorcach odbył się wernisaż fotografii Zbigniewa Proroka, pt. „Mgła”. To nie pierwsza wystawa pana Zbigniewa w boguszowskiej galerii. Prace pana Zbigniewa już kilkakrotnie były wystawiane w MBP-CK zarówno podczas wystaw zbiorowych jak i indywidualnych. Pierwsza jednak, o tak magicznym klimacie, który stworzyła sama tematyka. Autor przedstawił Boguszów-Gorce z perspektywy zjawiska. Sam opowiedział przybyłym gościom o tajnikach i okolicznościach powstawania poszczególnych fotografii. O tym jak to, czasami nawet o 4 nad ranem, wędrował po okolicznych pagórkach, aby uchwycić rozciągającą się nad miastem mgłę. Zebrana publiczność z zapartym tchem słuchała opowieści pana Zbigniewa, który również z wielką ochotą i zaangażowaniem odpowiadał na pytania przybyłych gości.

Wszystkich, którzy nie mogli uczestniczyć w wernisażu, a chcieliby obejrzeć wystawę, zapraszamy do naszej galerii. Wystawę można oglądać do dnia 6 października br. w godz. od 10.00 do 18.00.