Nie przeszkodził im nawet deszcz:)

Minionego weekendu mieszkańcy Boguszowa-Gorc obchodzili święto swojego miasta.
W programie imprezy były atrakcje dla wszystkich pokoleń. Pierwszego dnia na stadionie przy ul. Kusocińskiego zaśpiewała Patrycja Markowska.  Występ gwiazdy poprzedziła fenomenalna Anna Żebrowska z repertuarem Anny Jantar. Mimo, że deszczowa aura straszyła już od rana, mieszkańcy nie zawiedli i wytrwali, humory i frekwencja dopisały. W strugach deszczu fani Patrycji wysłuchali największych przebojów z ostatniej płyty artystki “Alter Ego”. Album  promowała piosenka “Dzień za dniem”, do której teledysk kręcony był w naszym mieście. Specjalnie dla wszystkich tych, którzy wystąpili w klipie Patrycja zaśpiewała piosenkę na  “bis”.

Gwiazdą drugiego dnia obchodów był zespół “Skaner” grupa muzyczna nurtu disco polo porywała mieszkańców do tańca. Organizacją całej imprezy zajęła się Miejska Biblioteka Publiczna – Centrum Kultury, która jak zwykle stanęła na wysokości zadania dostarczając wszystkim wielu wrażeń i atrakcji:)

/Magdalena Szecówka/

Patrycja Markowska (32)                              zdj. E. Cichocka