Popołudnie Artystyczne Specjalnie dla Mam

22 maja 2009 o godz. 17:00 w Fili nr 2 przy ul. Reymonta 4 odbyła się impreza pt. „Popołudnie Artystyczne Specjalnie dla Mam”, w programie którego można było zobaczyć m.in. dziecięcy teatr Trele Morele z Gorc, którego instruktorką jest p. Katarzyna Bernaś. Trele Morele pokazało dla nas swoje najnowsze przedstawienie pt. Senny Chochlik,  gdzie główne role odgrywali Natalia Bernaś i Lucjan Przygodzki. Sztuka ta przemawiała do odbiorców przede wszystkim kolorowymi strojami, starannie dobraną muzyką, a także wspaniałą grą młodych aktorów. Trochę komedii i trochę strachu w jednym. Kolejnym punktem programu był występ wokalny Katarzyny Chmury i Donaty Glakowskiej, którym towarzyszyła p. Katarzyna Pierzchała. Dziewczęta zaśpiewały piosenki m.in. z repertuaru Maryli Rodowicz i Urszuli Sipińskiej, a także kompozycje własne. Moc braw zebrał również krótki skecz sytuacyjny w wykonaniu Kuźnickiej Grupy Otwartej – Teatru Dzieci i Młodzieży, którego opiekunką jest p. Katarzyna Pierzchała, a za scenografię i kostiumy odpowiada p. Anna Trała (Filia nr 2). Całość imprezy przebiegła w miłej i sympatycznej atmosferze śmiechu i muzyki. Ci, którzy nie mogli zaszczyć nas swoją obecnością mogą tylko żałować. Należą się serdeczne gratulacje dla wszystkich młodych aktorów, a także specjalne podziękowania dla p. Józefy Kobiałki i p. Marii Kuźmickiej za piękne kwiaty, które stanowiły pachnącą dekorację naszego „Popołudnia Artystycznego…”

zdjęcia z imprezy można zobaczyć w galerii…