Serdecznie zapraszamy na spotkanie autorskie z panią Renatą Piątkowską

godz. 9. 00

MBP-CK, Pl. Odrodzenia 4

Czytelnia

Na spotkaniu będzie możliwość nabycia książek autorki po promocyjnych cenach!!!

Kilka słów o pisarce

Znana i ceniona autorka książek dla dzieci. Jest absolwentką socjologii na Uniwersytecie Jagiellońskim, mieszka w Bielsku Białej, a jej wielką pasją jest jazda konna. Jest mamą dwójki dzieci. O tym, że zostanie pisarką, wiedziała już w dzieciństwie, bowiem książki od zawsze były dla niej ważne. Dotychczas wydała 18 książek, które cieszą się wielką popularnością wśród najmłodszych czytelników. Książka ,,Na wszystko jest sposób” została nagrodzona w konkursie literackim Astrid Lindgren, zorganizowanym przez Fundację ABCXXI – cała Polska Czyta Dzieciom. Książki pisarki dostarczają dzieciom nie tylko przyjemności i rozrywki, ale pełnią również funkcję edukacyjną. mówią o sytuacjach prawdziwych, znanym dzieciom z codziennego życia i pomagają rozumieć otaczający świat.