Sukces grupy muzycznej na XII Przeglądzie Kolęd i Pastorałek Witków 2015

• 19 stycznia 2015
  • Dnia 16.01.2015 roku reprezentacja Miejskiej Biblioteki Publicznej – Centrum Kultury Filii nr 4 w Boguszowie – Gorcach prowadzona przez p. Katarzynę Pierzchałę, wzięła udział w XII Przeglądzie Kolęd i Pastorałek pn. „Hej Kolęda” w Witkowie.

Solistki Wiktoria Redka, Patrycją Bąbel, Marta Świątek i Julia Kuźma pokazały się tam z jak najlepszej strony. Świadczy o tym  werdykt jury, które postanowiło przyznać Wiktorii Redce i Patrycji Bąbel wyróżnienia w kategorii klas IV-VI, natomiast Marcie Świątek, która pięknie zaśpiewała kolędę Jam jest Dudka – II miejsce w tej samej kategorii.

Przegląd ten co roku organizowany jest przez Gminny Zespół Szkolno – Przedszkolny w Czarnym Borze, Filia w Witkowie i od lat cieszy się niesłabnącą popularnością. Również podczas tegorocznej edycji konkurencja była duża, a walka bardzo wyrównana.

Serdecznie gratulujemy uczestniczkom i życzymy im dalszych sukcesów.

/red/