,,Wilk i Zając” w bibliotece w Boguszowie-Gorcach !

• 4 sierpnia 2016
  • W dniu 4 sierpnia br. Miejska Biblioteka Publiczna-Centrum Kultury w Boguszowie-Gorcach miała okazję w ramach akcji ,,Wakacje z biblioteką – na przekór uzależnieniom”, gościć aktorów teatru Art-Re z Krakowa ze spektaklem ,,Wilk i Zając”.

W spektaklu wykorzystano postaci Wilka i Zająca ze znanego i popularnego filmu animowanego ,,Nu pogadi” Wieczysława Kotionoczkina. W trzech zabawnych epizodach Zając, w roli właściciela restauracji, dentysty i policjanta, spotyka się z Wilkiem. Dzieci brały aktywny udział w przedstawieniu, które pełne komicznych sytuacji i humoru słownego rozmieszało do łez, a zarazem uczyło dzieci odpowiednich zachowań w konkretnych sytuacjach życiowych. Świetna gra aktorów została nagrodzona przez zgromadzoną publiczność gromkimi brawami, a piękna kolorowa scenografia, muzyka oraz stroje pozostawiły u widzów niezapomniane wrażenia.

A już dziś zapraszamy wszystkie chętne dzieci  na przedstawienie pt. ,,Pod starym Wawelem przygód bez liku” w wykonaniu teatru Maska z Krakowa,  które odbędzie się  10 sierpnia o godz. 10.00.

Zapraszamy !!!!

????????????????????????????????????