XIII BABSKI COMBER JUŻ ZA NAMI

31 stycznia 2008r. odbyła się XIII Babska Biesiada Combrowa miasta Gorc-Boguszowa.

Biblioteka w Gorcach (filia MBP-Centrum Kultury) gościła baby, kobiety, panienki, mężatki i inne dzierlatki z całego powiatu i nie tylko. Babski Comber to impreza, która już od 13 lat cieszy się niesłabnącym powodzeniem. Na tegoroczną biesiadę rozgrywającą się pod hasłem „Magia, wróżby i czary” bilety rozeszły się (niczym świeże bułeczki) już kilka miesięcy przed imprezą.

31 stycznia hol biblioteki zapełnił się więc wróżkami, cygankami, czarownicami i innymi wiedźmami (a było ich niemal 200) gotowymi do zabawy i dworowania sobie z wielce szanownych panów (specjalnie w tym celu zaproszonych). Wszystkim, którym nie udało się kupić biletu na pocieszenie pozostają zdjęcia oraz informacja, że kolejny, XIV Babski Comber już za rok, a hasło przewodnie przyszłorocznej biesiady brzmi: „Morskie opowieści”.

Do zobaczenia za rok!