XXV Jubileuszowy Turniej Bellota rozstrzygnięty

• 17 kwietnia 2018
  • Dnia 14.04.2018 r. – w Boguszowie-Gorcach rozstrzygnięty został XXV Turniej Francuskiej Gry Karcianej  w Parach – Bellote o Puchar Dyrektora Miejskiej Biblioteki Publicznej – Centrum Kultury  – Elżbiety Gajewskiej.

Do Turnieju, który odbył się w Centrum Kulturalno-Kongresowym „Witold” przystąpiło 16 graczy.

Po blisko dziewięciu godzinach pasjonujących rozgrywek komisja konkursowa w składzie: Katarzyna Pierzchała oraz Sławomir Mika wyłoniła zwycięskie pary turniejowe.

Klasyfikacja turnieju przedstawia się następująco:

I miejsce: Wiaczesław Borkowski, Józef Jankiewicz

II miejsce: Jan Błażej, Edward Kasiński

III miejsce: Ryszard Kowalski, Zbigniew Ptasznik

Laureaci z rąk Z-Ca Dyrektora MBP-CK Małgorzaty Sycz otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz okazałe statuetki.

Organizatorzy turnieju – Miejska Biblioteka Publiczna-Centrum Kultury oraz Centrum Kulturalno Kongresowe „Witold” – składają serdeczne gratulacje laureatom, a  wszystkich miłośników gry w Bellota zapraszają do udziału w następnej edycji turnieju.

/red/