XXX-lecie Towarzystwa Przyjaźni Polsko-Francuskiej w Boguszowie-Gorcach

W piątkowy wieczór w boguszowskim Centrum Kultury odbył się Jubileusz XXX – lecia Towarzystwa Przyjaźni Polsko-Francuskiej. Wzruszeń dostarczył nie tylko jubileusz, ale też wyjątkowy duet artystów operowych. Zgromadzeni w Centrum Kultury goście wysłuchali zachwycającego programu artystycznego „Voyage dookoła świata – najsłynniejsze przeboje operowe i operetkowe, standardy musicalowe” w wykonaniu gwiazd Teatru Muzycznego w Gliwicach Najry Ayvazyan i Tomasza Białka. Utalentowanemu duetowi akompaniowała na pianinie Grażyna Griner, a konferansjerka zajął się w lekki i dowcipny sposób Jacek Nowosielski.

Honorowymi gośćmi wieczoru byli starosta wałbrzyski Józef Piksa, burmistrz Boguszowa – Gorc Waldemar Kujawa, prezes Domu Bretanii z Wałbrzycha, Bogdan Król, a także przewodnicząca Stowarzyszenia Francuzów i Reemigrantów na Dolny Śląsk, Władysława Wojcieszak.

/red/

Nowy obraz