Zadbaj o dobre samopoczucie mimo złej pogody

Uśmiech, uczucie przyjemności i zrelaksowania to efekt działania endorfin, popularnego hormonu szczęścia. W tym roku pogoda wiosenna niestety nas nie rozpieszcza. Mimo to część mieszkańców, spragnionych dobrej zabawy i majówkowego wypoczynku wzięła udział w kolejnym już Rodzinnym Pikniku pod Dzikowcem, którego organizatorem była Miejska Biblioteka Publiczna – Centrum Kultury w Boguszowie Gorcach. Tego dnia każdy znalazł coś dla siebie – zarówno dorośli jak i dzieci. Dla najmłodszych wystąpił Teatr Maska z Krakowa, który zaprezentował  spektakl ,,Misio Tulisio”. Po spektaklu dzieci  wyruszyły w podróż z Piratami, biorąc udział w licznych konkursach. Na tych natomiast, którzy nie chcieli wypłynąć w piracki rejs, czekały atrakcje w postaci dmuchanej zjeżdżali oraz „Kucykowa”. W części programu dla dorosłej publiczności wystąpił zespół SEKRET, prezentujący znane i lubiane przez wszystkich przeboje  oraz MYTHOS – grecka grupa wokalno-instrumentalna. MYHYTOS to Grecy, piękne greckie stroje, greckie instrumenty, bouzuki, greckie melodie, śpiew, oraz świetna zabawa z publicznością połączona z nauką tańca o czym mogła się przekonać publiczność, która pomimo kapryśnej pogody ochoczo odtańczyła Zorbę. Wszystkim zgromadzonym gościom serdecznie dziękujemy za wspólną zabawę i zapraszamy na Dni Miasta Boguszowa-Gorc, które odbędą się w dniach 20-21 maja br.