Zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym

• 13 lutego 2018
  • Miejska Biblioteka Publiczna – Centrum Kultury zaprasza mieszkańców Boguszowa-Gorc (stowarzyszenia, grupy zawodowe, rodziny, grupy młodzieżowe) do udziału w konkursie plastycznym, na wykonanie makiety Golgoty lub Grobu Pańskiego.
    Technika wykonania prac dowolna. Prace nie mogą przekraczać wymiarów 60×70 cm.
    Termin składania prac upływa 17 marca 2018r. Rozstrzygnięcie odbędzie się 23 marca 2018r. w MBP-CK, natomiast wręczenie nagród w Niedzielę Palmową (25 marca 2018r.) po mszy św. o godzinie 11:00 w Kościele p.w. Świętej Trójcy w Boguszowie-Gorcach.
    Wszystkich biorących udział w konkursie zachęcamy do zabrania swoich prac na procesję w Niedzielę Palmową.
    Po rozstrzygnięciu konkursu wszystkie prace zostaną przekazane do Kościoła p.w. Świętej  Trójcy w Boguszowie-Gorcach.
    Serdecznie zapraszamy!!!