DE MONO gwiazdą dni Boguszowa-Gorc

W dniach 21-22 maja mieszkańcy obchodzili dni miasta Boguszowa-Gorc. W programie imprezy znalazły się atrakcje dla wszystkich pokoleń. Pierwszego dnia na stadionie przy ulicy Kusocińskiego impreza rozpoczęła się programem własnym MBP-CK gdzie zagrał  zespół Klub Johna Lennona. Następnie wystąpił zespół ,,SWEED BAND” z największymi przebojami Maryli Rodowicz. Gwiazdą wieczoru był zespól ,,DE MONO”, który wystąpił ze swoimi największymi przebojami oraz utworami z nowej płyty. Pierwszy dzień obchodów zakończył się najlepszymi przebojami opolskich festiwali. W niedzielę w programie Dni Miasta wystąpiły zespoły SECRET, VERSET, przezabawne TULINKI, które zabawiały do łez najmłodszych i nieco starszych gości. Gwiazdą niedzielnego wieczoru był zespół COCONS CLUB z wokalistką Natalią Podwin, uczestniczką programu muzycznego The Voice of Poland. W tym roku dopisała piękna pogoda i licznie zgromadzeni mieszkańcy miasta i okolicznych miejscowości mogli swobodnie korzystać z licznych atrakcji przygotowanych przez organizatora.

Wszystkim licznie  zgromadzonym mieszkańcom naszego miasta dziękujemy za wspólną zabawę  i na kolejnie obchody święta naszego miasta zapraszamy już za rok gdzie na pewno nie zabraknie licznych atrakcji oraz znanych gwiazd.

Organizator Miejska Biblioteka Publiczna – Centrum Kultury w Boguszowie-Gorcach serdecznie dziękuje wszystkim sponsorom: ,,Ale Jezz” Dorota i Robert Wilemberg Boguszów-Gorce, Sanikom Sp. z o.o. Lubawka, ZGM Boguszów-Gorce, Imprezownia Delta i Studio Fon Music  Wojtczak Spółka Jawna Opole.

dni miasta 066

dni miasta 086