Dzień Różowej Wstążki – celebruj zdrowie

Dzień Różowej Wstążki to jedno z najważniejszych wydarzeń dedykowanych profilaktyce raka piersi w Polsce. Organizatorzy spotkania Rada Miejska Boguszowa-Gorc oraz Miejska Biblioteka Publiczna-Centrum Kultury postanowili przybliżyć mieszkankom Boguszowa-Gorc ten trudny temat. Na spotkanie organizatorzy zaprosili panią Annę Dembską, która objaśniła zgromadzonym paniom, na czym polega i jak ważna jest profilaktyka raka piersi. Pani Ania opowiedziała paniom jak się badać i na co zwracać szczególną uwagę.

Po bądź, co bądź trudnych tematach relaksującym punktem programu był występ Nairy Avazyan, która swoim wspaniałym i jakże pięknym głosem pozwoliła gościom spotkania przenieść się w wyobraźni do tych miejsc, które przyciągają spokojem i harmonią.

Wszystkim paniom dziękujemy za przybycie i przypominamy o regularnych badaniach.

????????????????????????????????????

ds-066