Kabaret Kopydłów zawitał do MBP-CK na Babski Wieczór Kabaretowy.

Oj, działo się podczas tegorocznego Babskiego Wieczoru Kabaretowego. Miejska Biblioteka Publiczna-Centrum Kultury oraz Centrum Kulturalno-Kongesowe ,,Witold” przygotowały dla pań nie lada imprezę, która przyciągnęła prawdziwe tłumy. Impreza jest organizowana z okazji Dnia Kobiet już od kilu lat i ciągle cieszy się ogromnym powiedzeniem.

Tegoroczną gwiazdą imprezy był kabaret KOPYDŁÓW, który doskonale jest znany widzom z programu telewizyjnego ,,Spotkania z Balladą”.

Estradowa wersja programu przypadła do gustu nie tylko zgromadzonym paniom ale   i również panom, którzy śmiali się do łez a to za sprawą zabawnych dialogów Komendanta  z policjantem Bemolem po jego powrocie ze szkoły policyjnej w Szczytnie oraz z wielu innych perypetii Komendanta z mieszkańcami Kopydłowa.

Na zakończenie obchodów Dnia Kobiet z-ca Burmistrza Miasta Pan Sebastian Drapała wraz z Radnym Panem Ryszardem Synosiem wręczyli każdej z pań słodki upominek wraz   z życzeniami.