Łowcy. B na Babskim Wieczorze Kabaretowym w bibliotece !

Baski Wieczór  Kabaretowy na stałe wpisał się w tradycje boguszowskich obchodów Dnia Kobiet. I tak już od kilku lat na scenie MBP-CK  gościmy znane  i lubiane gwiazdy i to nie tylko sceny muzycznej ale i kabaretowej. W tym roku gościliśmy kabaret Łowcy. B

Łowcy. B to kabaret działający na profesjonalnej scenie od 12 lat. Aktualnie kabaret występuje w składzie Bartosz Gajda, Bartosz Góra, Maciej Szczęch, Sławomir Szczęch.

Swoją działalność rozpoczął z przytupem wygrywając w ciągu pierwszych dwóch lat niemal wszystkie liczące się festiwale. 1 nagroda na Pace, Grand Prix Mulatki, Grand Prix na Wyjściu z Cienia oraz Grand Prix Przewałki. Oprócz tego Łowcy. B wygrali festiwal kabaretu w Zielonej Górze i zdobyli kilka koryt na rybnickim Ryjku.

Spektakl Łowców to nie zwyczajny występ. To wybuchowa mieszanka spontaniczności  i dużej ilości improwizacji. Wszystko to w oparach absurdu, którego nie powstydziłby się Monty Python. I tak o pełnym profesjonalizmie Łowców. B mogli się przekonać licznie zgromadzeni goście zarówno panie jak i panowie, którzy w dniu 3 marca br. przybyli na znakomity występ kabaretu, który swoimi niesamowitymi skeczami rozbawiał publiczność do łez, a po sali boguszowskiego Centrum rozchodziły się salwy śmiechu oraz gromkie brawa.

Występ kabaretu na pewno pozostanie na długo w pamięci przybyłych gości. Organizatorzy serdecznie dziękują przybyłym gościom za wspólną zabawę i już dziś zapraszają na kolejne obchody Dnia Kobiet.