Noc Świętojańska już za nami !

W sobotę 20 czerwca br. Miejska Biblioteka Publiczna – Centrum Kultury zorganizowała dla mieszkańców miasta i okolic Noc Świętojańską pod Mniszkiem. Magiczna noc rozpoczęła się programem skierowanym dla dzieci, gdzie nie zabrakło licznych atrakcji min. konkursów z wyplatania wianków i najpiękniejszego kwiatu paproci. Program estradowy rozpoczął występ grupy wokalno – instrumentalnej MBP-CK pod kierunkiem Katarzyny Pierzchały oraz grupy tanecznej prowadzonej przez Edytę Kasprzyk.


Kolejną atrakcją był pokaz magii i czarów w wykonaniu znakomitego iluzjonisty Piotra Kwiatkowskiego. Występ iluzjonisty cieszył się ogromnym powodzeniem nie tylko wśród dzieci ale również wśród dorosłych. Licznie zgromadzeni mieszkańcy Boguszowa-Gorc i okolicznych miejscowości mieli okazję posłuchać również znanych utworów w wykonaniu zespołu ,,Klub Johna Lennona” oraz zespołu ,,Sekret”. Gwiazdą tegorocznej Nocy Świętojańskiej pod Mniszkiem był natomiast Kabaret MOHEROWE BERETY, który swoimi dowcipami i skeczami rozbawił publiczność do łez. Sobótkowych atrakcji dopełnił pokaz laserów przygotowany przez grupę Visual Sensation.
Noc Świętojańska zorganizowana przez Miejską Bibliotekę Publiczną-Centrum Kultury miała nie tylko charakter rozrywkowy, ale także charytatywny. Podczas wspólnej zabawy odbyła się zbiórka pieniędzy oraz licytacja trzech tortów wykonanych przez Panią Halinę Bieniecką, a zebrane w ten sposób pieniądze zostaną przekazane na leczenie chorej na nowotwór dziewczynki.
Wszystkim zgromadzonym mieszkańcom Boguszowa-Gorc serdecznie dziękujemy za wspólną zabawę i już dziś zapraszamy na ,,Biesiadę ziemniaczaną”, która odbędzie się 29 sierpnia br.

Noc Swietojanska 028

Noc Swietojanska 105

Noc Swietojanska 150

Noc Swietojanska 280

Więcej zdjęć z Nocy Świętojańskiej pod Mniszkiem znajduje się w zakładce Galeria.