Rodzinny Piknik pod Dzikowcem z biblioteką

Miejska Biblioteka Publiczna-Centrum Kultury w Boguszowie-Gorcach w dniu 3 maja zaprosiła wszystkich mieszkańców na Rodzinny Piknik pod Dzikowcem.  Tego dnia każdy mógł znaleźć coś dla siebie – zarówno dzieci jak i dorośli. Najmłodsi uczestnicy rodzinnego pikniku wraz z rodzicami wspólnie śpiewali znane dziecięce utwory, podczas bloku muzycznego ,,Jedzie pociąg z daleka…”. Następnie zgromadzeni goście mogli podziwiać występy aktorów Teatru MARLOW, którzy wystąpili w spektaklu ,,Jaś i Małgosia”. Przygody Jasia i Małgosi rozbawiły nie tylko dzieci ale i dorosłych. Gwiazdami tegorocznej Majówki pod Dzikowcem byli Damian Holecki wraz z zespołem oraz Naira Ayvazyan, którzy porwali licznie zgromadzoną publiczność do wspólnego śpiewu oraz zabawy. Artyści zostali nagrodzeni przez zgromadzoną widownię gromkimi brawami.


Na zakończenie Majówki zagrał zespół Verset, który wystąpił ze znanymi przebojami. Dodatkowymi atrakcjami rodzinnego pikniku dla najmłodszych były stoiska z dmuchańcami, zabawkami, oraz kucykami. Na pikniku również nie zabrakło stoisk z przepysznymi goframi, popcornem i lodami.

Na kolejny Rodzinny Piknik pod Dzikowcem zapraszamy już dziś a wszystkim zgromadzonym na tegorocznym Pikniku dziękujemy za wspólną zabawę!

maj 026

maj 031

maj 045

maj 055

maj 087

maj 074