Rozstrzygnięcie Biennale i Dzień Seniora czyli coś dla oka i ucha

W piątkowe popołudnie 20 października br. w sali widowiskowej Miejskiej Biblioteki Publicznej – Centrum Kultury wspólnie z licznie przybyłą publicznością  świętowaliśmy podwójne wydarzenie jakim był niewątpliwie Dzień Seniora i towarzyszące mu wręczenie nagród laureatom VII Międzynarodowego Biennale Ekslibrisu i Małej Formy Graficznej.  
Po odczytaniu protokołu przez jury konkursu i udekorowaniu przybyłych laureatów Biennale,  Dyrektor MBP-CK – Elżbieta Gajewska zaprosiła gości na koncert greckiego zespołu MYTHOS. No i nie mogło być inaczej… gorące, południowe rytmy tak rozpaliły naszą publiczność, że ta poderwała się do wspólnego śpiewania i  tańca.  

Imprezie towarzyszyła wystawa prac laureatów i uczestników VII Międzynarodowego Biennale Ekslibrisu i Małej Formy Graficznej, którą można oglądać do 3 listopada br. Wszystkich zainteresowanych wystawą zapraszamy do galerii Barbórka w MBP-CK przy pl. Odrodzenia 4, codziennie w godz. 10.00-18.00.

Wszystkim zgromadzonym gościom serdecznie dziękujemy, laureatom konkursu gratulujemy i zapraszamy do udziału w wydarzeniach organizowanych przez naszą instytucję.