Trele Morele na festiwalu w Chojnowie

Teatrzyk Trele Morele działający w Miejskiej Bibliotece Publicznej-Centrum Kulturyw Boguszowie-Gorcach gościł na XI Przeglądzie Teatralnym SILEBIA w Chojnowie. Teatrzyk przedstawił tam „Łazienkowe Gnomy” – humorystyczną opowieść o perypetiach pewnych psotnych gnomów. W spektaklu w reżyserii Katarzyny Bernaś z wdziękiem zaprezentowali się: Patrycja Bąbel, Hania Płonka, Marta Świątek, Jaś Wańczyk, Marta Kaczmarek, Marzena Olejniczak, Jakub Matuszewski, Iza Owsianna, Zuzia Ciągło, Julka Kunach, Ola Winnik,Ola Sazanowicz, Agnieszka Bielak oraz Weronika Majek.

Dowcipny i pełny pozytywnej energii spektakl przypadł do gustu zarówno publiczności jak również jurorom, którzy przyznali grupie Nagrodę SILEBIA „za wykreowanie magicznegoi bajkowego świata na scenie”.

Gratulujemy młodym artystom oraz życzymy powodzenia przy okazji kolejnych artystycznych podróży i przedsięwzięć.

Za użyczenie zdjęć dziękujemy Portalowi chojnow.pl

Nowy obraz