Wystawa fotografii Tomasza Malika w MBP-CK

W piątek 28 października br Miejska Biblioteka Publiczna – Centrum Kultury   w Boguszowie-Gorcach miała okazję po raz pierwszy zaprezentowac mieszkancom zdjęcia autorstwa Tomasza Malika z Boguszowa – Gorc. Pan Tomasz to 28-letni mieszkaniec Boguszowa-Gorc z wielkim zamiłowaniem do sportu, fotografii, podróży i poczucia adrenaliny. Jak sam mówi o sobie: ,,Z życia pragnę czerpać jak najwięcej, spróbować wszystkiego i odkryć, ile będę  w stanie. Mieć swoje pasje i tonąć w nich znaczy tyle, co możliwość oddychania…”. Żyjąc szybko, warto czasem przystanąć i dostrzeć cuda, jakie oferuje nam świat… Wystarczy tylko krótka chwila i otwarte oczy!”

Podczas wernisażu pan Tomasz przedstawił licznie zebranej publiczności swoje fotografie. Zgromadzeni w galerii Barbórka goście mogli podziwiać fotografie przedstawiające naturę, krajobrazy, architekturę, odkrywać piękno pór roku. Autorowi prac  serdecznie dziękujemy i gratulujemy tak wspaniałej wystawy i życzymy kolejnych sukcesów oraz samych znakomitych ujęć.

Zapraszamy również do odwiedzenia galerii Barbórka gdzie do 9 listopada br będzie można podziwiać wystawę fotografii autorstwa pana Tomasza Malika w godz. 10.00-18.00.

ds-011

ds-013