XV Babski Comber już za nami

11 lutego 2010 r. odbyła się XV jubileuszowa edycja Babskiej Biesiady Combrowej. Biblioteka w Gorcach (Filia 4 MBP-Centrum Kultury) po raz kolejny gościła baby, kobiety, panienki, mężatki i inne dzierlatki z całego powiatu i nie tylko. Jak tradycja każe holl biblioteki szczelnie wypełniły dziewczyny w szałowych strojach. Tegoroczna biesiada rozgrywała się pod hasłem „Od tanga do rocka” i zgromadziła na sali rockmanki, hippiski, pokojówki, fanki rock and roll’a oraz miłośniczki tańców klasycznych. Pomysłowość bab co do strojów, jak co roku nie znała granic. Na naszej imprezie nie zabrakło również zaproszonych przedstawicieli władz miasta: burmistrza Waldemara Kujawy oraz sekretarz miasta – Ireny Dzilińskiej. Zebranych uczestników zachwycił taniec łabędzi w wykonaniu grupy tanecznej Marcina Nosala.  Wszystkim, którym nie udało się kupić biletu na pocieszenie pozostają zdjęcia oraz informacja, że kolejny, XVI Babski Comber już za rok, a hasło przewodnie przyszłorocznej biesiady brzmi: „Piżamowe Party”.

Do zobaczenia za rok!

więcej zdjęć w galerii