Z gitarą i pędzlem – wernisaż!

W miniony  piątek tj.04.01,2019 w fili nr 3 Miejskiej Biblioteki Publicznej –Centrum Kultury  w Boguszowie-Gorcach odbył się wernisaż prac plastycznych pani Karoliny Piotrowiak-Oleksy. Była to pierwsza wystawa młodej , niezwykle utalentowanej artystki, która jest związana  z Boguszowem i okolicami. Prace były różnorodne od przecudnych  portretów po niesamowite krajobrazy oraz niezwykle barwne ujęcia naszych zabytków.

Autorka prac opowiedziała gościom o swojej przygodzie z malarstwem jak to wszystko się zaczęło, w jaki sposób rozwijała swój talent. Całość  spotkania uwieńczył koncert , który zagrała  pani Karolina wraz z Panem  Waldemarem Zalasem , bo trzeba dodać ,że oprócz malowania artystka jest bardzo utalentowana muzycznie i świetnie łączy ze sobą  obie pasje.

Wszystkich, którzy nie mogli uczestniczyć w wernisażu, a chcieliby obejrzeć wystawę, zapraszamy do filii nr 3. MBP-CK mieszczącej się przy ulicy Żeromskiego w Kuźnicach.  Wystawę można oglądać do dnia 14.01.2019 roku w godzinach otwarcia biblioteki. Natomiast koncert można posłuchać otwierając ten link :