DZIEŃ SENIORA W MIEJSKIEJ BIBLIOTECE PUBLICZNEJ

Dzień Seniora to szczególne święto, które obchodzimy 20 października. Z tej okazji od blisko 10 lat Miejska Biblioteka Publiczna – Centrum Kultury w Boguszowie-Gorcach zaprasza mieszkańców rokrocznie na koncerty. W tym roku boguszowska biblioteka przygotowała całą masę atrakcji, których nie można było przegapić. Już na początku października zaprosiliśmy naszych seniorów na warsztaty artystyczne z witrażu szklanego i biżuterii tiffany. Panie tworzą przepiękne prace a warsztaty potrwają jeszcze do listopada. Piątkowe popołudnie 19 października stanowiło natomiast swoisty wehikuł czasu. W tym dniu dla naszych mieszkańców na scenie wystąpił zespół GANG MARCELA, gwiazda która swoje największe sukcesy święciła za czasów młodości naszych seniorów. Zespół działa nieprzerwanie od 35 lat i tworzy muzykę country – pop. Zainteresowanie koncertem było ogromne a zgromadzona w sali widowiskowej publiczność chętnie śpiewała znane i lubiane przeboje. Wszystkim obecnym na koncercie mieszkańcom serdecznie dziękujemy za wspólną zabawę i już dziś zapraszamy na kolejny Dzień Seniora.