Konkurs na Najpiękniejszą Kartkę Świąteczną rozstrzygnięty

• 19 grudnia 2008
  • Dnia 11 grudnia 2008 o godz. 15:00 w Bibliotece na Kuźnicach (Filia nr 2) odbył się wernisaż wystawy pokonkursowej na Najpiękniejszą Kartkę Świąteczną. Połączony z wieczorem kolęd i pastorałek w wykonaniu Sylwii Miki, Donaty Glakowskiej i Sławomira Miki. Podczas wernisażu zostały wręczone nagrody i wyróżnienia dla dzieci biorących udział w plastycznych zmaganiach. Prace oceniało specjalnie powołane jury  (Maria Kuźmicka, Stanisław Sułek oraz Urszula Filip).
    W kategorii klas 1-3 nagrodzeni zostali:

I miejsce – Wiktoria Tram
    II miejsce – Arkadiusz Mizgalski
    III miejsce – Kasia Romanowska

W kategorii klas 4-6 nagrody otrzymali:
    I miejsce – Mateusz Neidek
    II miejsce – Nikola Pawłowska
    III miejsce – Małgorzata Olanowska

Jury przyznało też wyróżnienia następującym osobom:

klasy 1-3 – Ewa Mizgalska i Tomek Sztuk
    klasy 4-6 – Kamila Potyrało, Adrianna Tram, Artur Gałecki

Jury zgodnie podkreślało, że wybór był bardzo trudny, dlatego jeszcze raz gratulujemy zwycięzcom i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach. Dziękujemy także wszystkim uczestnikom za trud, jaki włożyli w wykonanie kartek, które oglądać można na wystawie w Fili nr 2.

Specjalne podziękowania należą się także pani Marii Kuźmickiej za pomoc w organizacji imprezy a także ufundowania wspaniałych nagród.

Zdjęcia prac konkursowych już wkrótce w galerii.