Powiatowy Konkurs Recytatorski ,,Smerfik" już za nami !

• 18 kwietnia 2013
  • w czwartek 18 kwietnia br. Miejska Biblioteka Publiczna – Centrum Kultury w Boguszowie-Gorcach zamieniła się w wielkie królestwo smerfów. Blisko 40 uczniów przedszkoli i szkół podstawowych powiatu wałbrzyskiego i pobliskiego Czarnego Boru stanęło w szranki w Powiatowym Konkursie Recytatorskim  ,,SMERFIK”. Dodatkową atrakcją konkursu, był interaktywny program artystyczny pt. ,,Ptasie radio” w wykonaniu Pani Bożeny Oleszkiewicz z Teatru ,,Bajka”. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali symboliczne upominki. Konkurs prowadziła Małgorzata Sycz – Z-ca Dyrektora MBP-CK w Boguszowie-Gorcach.

Dyrektor MBP-CK Elżbieta Gajewska serdecznie dziękuje Państwu Annie i Dariuszowi Rajewskim za okazane wsparcie w organizacji konkursu. Wszystkim laureatom konkursu gratulujemy i już dzisiaj zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach konkursu.

WYNIKI KONKURSU

Jury w składzie:

Marlena Jasińska-Denst – teatrolog

Beata Nowaczyk – pracownik Biura Edukacji i Wychowania Urzędu Miejskiego w Wałbrzychu

Ewa Kupczak – bibliotekarz MBP-CK w Boguszowie-Gorcach

Po prawie trzygodzinnych prezentacjach, postanowiło nagrodzić i wyróżnić w konkursie:

w kategorii ,,przedszkola i kl. ,,0″

I miejsce – Konrad Matusik (Gminny Zespół Szkolno Przedszkolny – Przedszkole ,,Melafirek” w Czarnym Borze)

II miejsce – Kinga Banaszek (Przedszkole Niepubliczne ,, Koniczynka II w Boguszowie-Gorcach);

Weronika Przewłocka (Przedszkole Miejskie w Mieroszowie)

III miejsce – Milena Marczak (Miejska Szkoła Podstawowa w Szczawnie Zdroju)

Wyróżnienie – Amelia Wasiak (Miejskie Przedszkole w Szczawnie Zdroju)

w kategorii ,,klasy I – II”

I miejsce – Hubert Matusik (Gminny Zespół Szklono-Przedszkolny w Czarnym Borze)

II miejsce – Hanna Płonka (Zespół Szkól Samorządowych w Boguszowie-Gorcach)

III miejsce – Bianka Mączka (Zespół Szkolno -Przedszkolny w Boguszowie-Gorcach)

Gabriela Stander (Miejska Szkoła Podstawowa w Jedlinie Zdroju)

Wyróżnienie – Patryk Rozynek (Publiczna Szkoła Podstawowa w Mieroszowie)

w kategorii ,,klasy III”

I miejsce – Patrycja Bąbel (Zespół Szkól Samorządowych w Boguszowie-Gorcach)

II miejsce – Dawid Śliwa (Filialna Szkoła Podstawowa w Strudze)

III miejsce – Łucja Kosmalska (Zespół Szkolno-Przedszkolny w Sokołowsku)

Wyróżnienie – Patrycja Kociumbas (Miejska Szkoła Podstawowa w Szczawnie Zdroju);

Julia Zaborowska (Miejska Szkoła Podstawowa w Jedlinie Zdroju)