Mikołaj odwiedził bibliotekę

7 grudnia br.  Miejska Biblioteka Publiczna – Centrum Kultury w Boguszowie-Gorcach, po raz kolejny, zorganizowała dla dzieci z Boguszowa-Gorc imprezę Mikołajkową. Pomysłodawczynią imprezy jest Pani Elżbieta Gajewska – Dyrektor MBP-CK.

Pani Dyrektor, w bardzo humorystyczny sposób, powitała wszystkie dzieci i zaprosiła na spektakl teatralny w wykonaniu grupy Krewni i Znajomi Królika pt. „O królewnie, która na wszystko kręciła nosem”. Przedstawienie stanowiło jednak dopiero przedsmak prawdziwej niespodzianki przygotowanej przez panią dyrektor dla wszystkich zaproszonych dzieci.
Po mistrzowsko zagranej przez aktorów bajce, na którą dzieci zareagowały burzą braw, boguszowskie Centrum Kultury  odwiedził, zaproszony przez Panią Dyrektor,  Święty Mikołaj. Dzieci były zachwycone nie tylko obecnością miłego gościa, ale również paczkami, które im przywiózł.

Nie pozostaje zatem nic innego jak w imieniu wszystkich dzieci i rodziców podziękować Pani Dyrektor Elżbiecie Gajewskiej, za wspaniałą imprezę i słodkie paczki.

/Małgorzata Sycz/