Wesoły czwartek w MBP-CK z Klaunem Maciejem !!!

W czwartek 29.01.2015r. odwiedził Miejską Bibliotekę Publiczną – Centrum Kultury  po raz kolejny szalony i bardzo zabawny klaun Maciej, który sprawił iż ten dzień stał się wyjątkowy. Wraz z pierwszymi krokami naszego wesołego gościa pojawiły się uśmiech i wielka radość na buziach wszystkich zgromadzonych milusińskich. Klaun Maciej powitał uczestników przedstawienia bardzo serdecznie i od razu zaraził wszystkich swoim dobrym humorem.

Nasz gość podczas mistrzowskich pokazów czarował, rozśmieszał i rozbawiał swoimi magicznymi sztuczkami. Zaskakiwał dzieci swoimi umiejętnościami: robił olbrzymie bańki mydlane, kwiatki z balonów, kręcił talerzami, tańczył i parodiował rozmaite postaci. Zaprosił na scenę również swoich pomocników, którzy wspólnie z nim prezentowali najśmieszniejsze sztuczki  świata.

Humorystyczne zabawy klauna dostarczyły dzieciom wiele radości. Klaun Maciej swoim występem oczarował wszystkich. Dzieci chętnie brały udział w programie, odważnie podejmowały się wykonania zadań wymyślanych przez Klauna Macieja. Ale było śmiechu!!! Zabawa była wspaniała!

Niestety, nic co dobre nie trwa wiecznie…Nadszedł czas rozstania, ale nasz przyjaciel obiecał nam, że wkrótce nas odwiedzi, a on zawsze dotrzymuje słowa.

/Marzena Kwiatkowska/

centrala - zimowe 29.01.2015 039